Tongeren
Limburgrunning
Limburg en Euregio
       
Januari 2024
   
  Zo 07 jan 24 ATLA veldloop
( Limburgs Cross Criterium) 
3,6km
4,7km
5,8km
6,7km
9,6km
Lanaken
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo 21 jan 24 ACA veldloop
( Limburgs Cross Criterium) 

4,4km
5,8km
8,7km

Alken
 (B)

g. maps/arr. tongeren
       
Februari 2024
   
  Zo 04 feb 24 Winterjogging Millen
(Vrij vertrek)
(Millen)
Riemst
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Zo 25 feb 24 Nationaal Park Marathon 8,0km
14,0km
22,0km
42,0km
Maasmechelen
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Zo 25 feb 24 Offroadrun Bilzen
( Limburg Runs)
7,0km
16,0km
Bilzen
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
Maart 2024
   
  Za 23 mrt 24 Lenterun Heers
( Helpshop Loop Criterium)
5,0km
12,0km
(Vechmaal)
Heers
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Vr
29 mrt

24

Sportpark estafetteloop
( Estafettechallenge)
1hrs Tongeren
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
April 2024
   
  Zo 07 apr 24 Trail du Hérisson
( Chall. Cours la Province)
5,4km
10,6km
23,6km
36,0km
(Sint-Martens-Voeren)
Voeren
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Vr 26 apr 24 Estafetteloop Kortessem
( Estafettechallenge)
1hrs Kortessem
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
Mei 2024
   
  Wo
01 mei

24

Tungri-run
( Victors Cup)
( Limburg Runs)
3,0km
5,0km
10,0km
Tongeren
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Za 11 mei 24 Mariënloop Borgloon
( Helpshop Loop Criterium)
Borgloon
(B)
g. maps/arr. tongeren
 
Zo 19 mei 24 Bilzen111
swim/bike/run
0,5/25,0/5,0km
1,0/100,0/10,0km 
Bilzen
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo
26 mei

24

Martin's Run Bilzen
( Victors Cup)
( Limburg Runs)
Bilzen
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
Juni 2024
   
  Zo 02 jun 24 BokkerijdersRun
( Helpshop Loop Criterium)
5,0km
10,0km
Wellen
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Ma 10 jun 24 Kermisloop Terkoest
(Helpshop Loop Criterium)
5,0km
10,0km
(Terkoest)
Alken
 (B)

g. maps/arr. tongeren
  Za 15 jun 24 Aterstaose Jogging
( Victors Cup)
Tongeren
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo 23 jun 24 Hoeselt Run
( Victors Cup)
5,0km
10,0km
16,1km
Hoeselt
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
Juli 2024
   
  Zo 28 jul 24

The Cave Triathlon
( Bearsports)
swim/bike/run
0,5/30,0/7,0km
1,9/90,0/21,0km

  (Kanne)
Riemst
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
Augustus 2023
   
  Za 12 aug 23 Jèls Leup – Elst Loopt
( Helpshop Loop Criterium)
4,9km
9,8km
(Elst)
Riemst
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo 13 aug 23 Tour van Spaen
( Victors Cup)
(Grote-Spouwen)
Bilzen
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Zo 20 aug 23

Ulbeek loopt by HSLC

(Ulbeek)
Wellen
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
September 2023
 
  Vr 01 sep 23 Estafetteloop Hoeselt
( Estafettechallenge)
Hoeselt
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Za 02 sep 23 Brouwerijloop
( Helpshop Loop Criterium)
Alken
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Zo 24 sep 23 Maasrun Lanaken
( Victors Cup)
Lanaken
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Za 30 sep 23 Ambiorix Run
( Limburg Runs)
5,0km
10,0km
Tongeren
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
Oktober 2023
   
  Zo 08 okt 23

Boomgaardrun
( Helpshop Loop Criterium)

5,0km
10,0km
(Bommershoven)
Borgloon
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo 15 okt 23 Kerkenloop Kortessem
( Helpshop Loop Criterium)
Kortessem
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo 15 okt 23 CitéRun 5,0km
10,0km
(Eisden)
Maasmechelen
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Za 21 okt 23 Tweeloop Alken
( Estafettechallenge)
Alken
(B)
g. maps/arr. tongeren
 
Za 28 okt 23 Bear Trail en Grizzly 100
( Bearsports)
('s-Gravenvoeren)
Voeren
g. maps/arr. tongeren
       
November 2023
 
 
Zo 05 nov 23 Veldloop ADD Tongeren
(
Limburgs Cross Criterium)
3,6km
4,4km
5,5km
6,3km
9,1km
Tongeren
(B)

g. maps/arr. tongeren
  Za 11 nov 23 Runners' lab Ekiden 42,2km Tongeren
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Za 25 nov 23 Limburg's Warmste 110
(groepsloop)  
110km Maasmechelen
(B)
g. maps/arr. tongeren
       
December 2023
   
  Zo 10 dec 23 Terhills Trail
( Bearsports)
Maasmechelen
(B)
g.maps/arr. tongeren
  Za 16 dec 23 Triple Wintermijl   5,0km (Elst)
Riemst
(B)
g. maps/arr. tongeren
  Zo 17 dec 23 De Warmste Loop
Vrije start
5,0km
9,0km
(Ulbeek)
Wellen
(B)
g. maps/arr. tongeren